Kahvaltılık Şarküteri Ürünleri

Kahvaltılık Şarküteri Ürünleri

Sağlıklı ve doğal beslenmek hayatımızın düzenli devam etmesi bakımından önem taşır. Bu nedenle steril ortamda üretilen ve doğallığı kanıtlanmış olan gıda maddelerini tercih etmek gerekiyor. Kastamonu doğal şarküteri ürünleri de bu kategoride sıralı bir şekilde karşınıza çıkıyor. Her biri kaliteli ve özenle üretilmiş olan pastırma, sucuk, kavurma gibi ürünleri sizlere sunmaktayız.

Yağlı Sırt Pastırması

PASTIRMA

Ülkemizde gelmiş geçmiş en lezzetli et ürününü pastırma oluşturuyor. Eski yıllarda evlerde rahatlıkla yapılan köy usulü pastırmalar günümüzde fabrikalarda özel steril ortamlarda üretiliyor. Ancak bu pastırmaların lezzet ve kalitesi üretim noktalarına göre değişim gösteriyor.

sucuk

Kahvaltılık denildiğinde ülkemize ilk olarak sucuk gelir. Sucuk tüketimi %100 dana etinden üretildiğinde oldukça sağlıklı bir besin maddesi haline gelir. Sitemizde en güzel ve lezzetli helal sertifikaya sahip olan sucuk ürünlerini sunmaktayız. Sitemizde sunulan Kastamonu parmak sucuk ürünleri seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz.

KAVURMA

Kavurma lezzeti ve eşsiz kıvamıyla evlerimizde sıkça tükettiğimiz bir tattır. Özellikle dondurulmuş kavurmalar yemeklerimize ekstra bir lezzet katar. Kategorimizde sizler için en lezzetli Kastamonu kavurma ürünleri sergileniyor. Bu ürünlerin tamamı kalitesi ve güvenilir üretimi ile beğeni alıyor. Türkiye genelinden her noktaya ürün gönderisi yapmaktayız.

Kahvaltılık

Kahvaltı sofralarımız hepimizin bir araya geldiği günleri oluşturur. Bu bakımdan kahvaltı sofralarının zengin bir içerikle dolu olmasını isteriz. Günümüzde kahvaltılık ürünler son derece zengin seçeneklere sahip olsa da bazı ürünler marketlerde bulunmayan ürünleri oluşturuyor.

BAL

Bal, en doğal içerikli gıdalardan biridir. Bu nedenle sofraların olmazsa olmaz ürünlerindendir. Kahvaltı sofralarının baş tacı olan bal, her yörenin kendine özgü içeriği ile üretilir. En lezzetli ve tadıyla büyüleyen ballar, sağlık bakımından da son derece yararlı olan bir vitamin kaynağıdır.

MARMELAT

Kahvaltı sofralarının en lezzetli tatlarından biri olan marmelatlar çocuklar için oldukça yararlı olan bir gıda maddesidir. Türk toplumunun elde yapılan ve doğal olan marmelatları eşi benzeri olmayan bir yapıya sahiptir. Reçele benzemesine rağmen içeriğindeki meyve özleri çok daha fazladır.

PEKMEZ

Gelmiş geçmiş en eski Türk kahvaltılıklarından bir tanesi olan pekmezler günümüzde farklı seçeneklerle de tüketiliyor. Rengi, kıvamı ve içlerindeki vitaminleri ile her yaştan bireyin sağlığına katkı yapıyor. Aynı zamanda doğal görünümü ile de kolay bir şekilde tüketiliyor.

ÇEMEN

Hepimizin gıda tercih ve seçimleri farklıdır. Bazı kişiler acılı yemeklerden hoşlanırken bazı kişiler ise acıdan dolayı rahatsız olacaktır. Acı denildiğinde ağzı sulanan kişiler son dönemlerde ve geçmiş yıllarda olduğu gibi çemen çeşitlerini tercih ediyor.

HELVA

Yüzyıllardır toplumumuzda helvanın yeri bilinir. Geçmişi tam Osmanlı ve Selçuklu dönemlerine dayanan bu lezzet kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Kastamonu adetlerinden biri de erkek çocuk doğumu sonrasında helva dağıtma geleneği olarak biliniyor

YÖRESEL ÜRÜNLER

Ülkemiz yöresel ürünleri ile ünlü bir coğrafyadır. Bu anlamda Kastamonu oldukça bol ürünler sunumuyla dikkat çeker. Kastamonu yöresel lezzetler arayışlarınıza sitemiz en özel lezzetlerle cevap veriyor.

Scroll to Top