Biz Kimiz?

Canlı Pastırmacı Fatih’ in temelleri 1923 yılında Mehmet Kazım KARAOSMANOĞLU tarafından atılmıştır. O günlerden bugünlere kadar bu eşsiz ve doğal lezzet aralıksız olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaya devam etmektedir.

3. kuşak Fatih KARAOSMANOĞLU ve 4. kuşak Oğlu Ayberk KARAOSMANOĞLU, günümüzde siz değerli müşterilerimize kalite ve hijyenden ödün vermeden en kaliteli ürünlerimizi sunmaktayız.

Canlı Pastırmacı Fatih olarak Kastamonu’ un vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan pastırmayı, tüm dünyaya duyurmak en büyük hedefimizdir.

Ürünlerimizde hiç bir kimyasal katkı maddesi bulunmamaktadır.

Pastırma ve sucuklarımız tamamen doğal ve hijyenik ortamda üretilerek ve sayfanlarımızda çelik sineklik kafeslerinin içinde kurutulmaktadır.

KALİTE

Tüm ürünlerimizde ilk önceliğimiz her zaman için kalite olmuştur, yıllardır bu şekilde süre gelerek katkısız ve doğal yöntemlerle üretilen ürünlerimizi geleneksel yöntemlerimizden de şaşmadan sizlerle buluşturmaktayız.

HİJYEN

Ürünlerimizi her zaman düzenli olarak dezenfekte edilen üretim hanemizde sizler için işlemekteyiz. Bunu yaparken de maksimum hijyen seviyelerine göre sağlıklı ve temiz aletler, eldiven ve maskelerimizle çalışmaktayız.

LEZZET

Pastırmacı Fatih; dün, bugün olduğu gibi yarınlarda da gelenekten gelen ve doğal olarak üretilen ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir. Bu yolda bizler, her zaman doğal lezzetin peşindeyiz…